Шин Карате

 

…Філософія здорового способу життя, бойове мистецтво, що несе в собі велетенський спокій, впевненість у своїх силах та прагнення до балансу розуму і тіла!
Шин Карате — це сучасне повноконтактне Карате, це бойове мистецтво з традиційним значенням Будо.
Шин Карате — це спосіб життя, спосіб буття.
Метою створення Шин Карате було навчання адептів в наступному: підготовка Тіла, Розуму і Духу для того, щоб реалізувати повноту людського потенціалу.
Шин Карате прагне розвинути в кожного студента непохитний Дух. Неважливо які перешкоди або труднощі ви відчуваєте: емоційні, духовні, фізичні — ми хочемо, щоб наші студенти відчували себе впевненіше і готові були подолати будь-яку з цих проблем.
Справжня практика в Шин Карате може втілити цю ідею в реальність. Це сучасна інтерпретація Духа самурая в Бушидо.
Ми запрошуємо Вас дізнатися більше про Шин Карате!
Наша філософія і практичний підхід робить Шин Карате унікальним і цікавим єдиноборством для тих, хто зацікавлений в істинному повноконтактному бойовому мистецтві Будо.
• Чого очікувати? •
Шин Карате — серйозна Школа Бойових Мистецтв, яка шукає цілеспрямованих чоловіків і жінок, які зацікавлені в поліпшенні
себе як фізично, так і духовно. У Шин Карате, в першу чергу, виклик кидається самому собі і постійна боротьба відбувається з самим собою, а не з іншими. Ви не повинні турбуватися про те краще ви або гірше когось іншого. Наша єдина мета полягає в тому, щоб кожен день, коли ви після тренування йшли з наших Доджо, ставали трохи краще, ніж коли ви прийшли. Ми надаємо вам можливість загартувати себе фізично і духовно! У Доджо Шин Карате панує атмосфера, яка дозволить вам реалізувати весь свій потенціал для зростання і досягнення різних цілей.
• Самооборона•
Шин Карате є одним з найбільш ефективним і дієвим способом самозахисту. Ви навчитеся використовувати ваше тіло як зброю, розвиваючи здатність захистити себе від нападників набагато більше і сильніше вас фізично. Вас навчать ударам рукою, ліктем, коліном і ногою, ґрунтуючись на ефективності застосування техніки сомооборони у вуличних ситуаціях. Чоловіки і жінки, люди похилого віку та молоді знайдуть в Сокарате все необхідне, щоб в разі небезпеки бути готовим до практичного застосування знань Шин Карате у відповідь на насильство.
У сучасному суспільстві, ваша безпека — ваша особиста відповідальність. Навчання самообороні в Шин Карате — це ваш поліс страхування від небезпек міського життя. Почніть прямо зараз! І ви почнете відчувати безпеку і впевненість в тому, що значить бути в змозі захистити найдорожчих собі людей.
• Початкові групи Шин Карате
Коли ви тільки прийшли в Шин Карате, то починаєте відвідувати групи зі спеціальними заняттями для новачків. Ці групи дозволяють пізнавати програму Шин Карате повільно і спокійно, і не обов’язково, що у вас є попередній досвід в Карате, або що ви перебуваєте в хорошому фізичному стані — тренінг проводиться в темпі відповідно до вашої здатності засвоювати навчальний матеріал і рівнем вашої фізичної підготовки.
До моменту тренувань, цілком можливо, ви не рухалися дуже швидко і не стримували своїх різких рухів, ви жили в розміреному темпі. Якщо ж у вас є досвід, або ви перебуваєте в доброму фізичному стані, ви будете прогресувати швидше і перейдете в групу з досвідченими учнями. Якщо ви відчуєте, що вам потрібно більше часу, щоб розвиватися, ви не будете відчувати тиск з боку інструкторів.
Кожна людина розглядається як особистість і до кожної є персональний підхід.
• Фізичні вправи — Фітнес •
Шин Карате надає Вам повну програму фізичної підготовки. Наші вправи безпечні, ефективні і адаптовані до ваших індивідуальних здібностей.
На тренуваннях в Шин Карате використовуються практично всі м’язи вашого тіла. Ви помітете збільшення сили і витривалості, як все ваше тіло стає пружним і підтягнутим. Шин Карате розвиває гнучкість і координацію. Наші вправи на розтягування допоможуть вам розвинути і підтримувати гнучке міцне тіло. Стиснення і скутість в м’язах і суглобах зникнуть. Ви відчуєте, що стали більш спритним, і у вас покращиться координація. Підтримка свого тіла в спортивній формі є важливим компонентом для того, щоб виглядати і відчувати себе молодим.
• Медитація і Йога в Шин Карате
Істинне Будо розвиває і розум, і тіло. Медитація і Йога в Шин Карате — це перевірений часом метод для тренування спокійного, зосередженого розуму. Завдяки нашій програмі, ви досягнете здатності до зосередження, навчитеся мислити більш повно і більш ясно. Медитація і Йога входить в програму навчання в кожній групі. Крім того, у нас є окремі групи, які орієнтовані на зміцнення і поліпшення ваших навичок в Йозі. Практика в Йозі в поєднанні з тренуванням Шин Карате розвиває якості, які ми називаємо «Дух Бушидо». Дух Бушидо означає постійну роботу над собою, над своїм Духом. Це особливий вид самодисципліни, який може бути застосований до кожного аспекту життя, що стосується спорту, зміни вашої кар’єри, навчання в школі, зміцнення особистих стосунків, або підвищення продуктивності праці і багато іншого …
У будь-якому випадку Йога, що практикується в Шин Карате, надає людині велику користь!
Шин Карате — це шанс змінити свій Дух, Розум, Тіло і Життя на краще!